O nás

PROFESIONÁLNE PORADENSKÉ SLUŽBY A SPRÁVA OBJEKTOV

  • Kto sme

Spoločnosť Invest-consult,s.r.o. bola založená v r. 2008 za účelom poskytovania poradenských, správcovských a realitných služieb, v ktorých majú spoločníci spoločnosti mnohoročné skúsenosti. Vznikla ako reakcia na rastúci dopyt podnikateľskej verejnosti po službách, ktoré im pomáhajú zlepšovať ich podnikateľské a rozvojové aktivity. Jedenásťročná história a výsledky spoločnosti potvrdzujú, že táto ponuka má zmysel a je mnoho dôvodov prečo v nej pokračovať. Potvrdzujú to aj desiatky našich spokojných klientov.

  • Čo robíme

Dôsledne hájime objektívny prístup vo všetkých ponúkaných službách. Obzvlášť táto pravda má význam pri rozpracovávaní ideí podnikateľov a ich rozpracovanie do realizačnej podoby. Táto pravda má zmysel aj pri zastupovaní investorov v ich projektoch alebo pri predaji ich podnikateľských nehnuteľností. Zásada objektivity už mnohokrát zachránila našim klientom nemalé peniaze, ak akceptovali naše odporúčania. Toto máme na mysli, pri realizácií našich hlavných činností:

  • Kontinuálne sprevádzanie vašich investícií(Projektový manažment)
  • Marketingová príprava nákupu alebo predaja (Marketingový manažment)
  • Sprievodné činnosti predaja vašich komerčných nehnuteľností (Realitný manažment)
  • Kontrolingové a expertízne činnosti
  • Správa bytov a nebytových objektov, facility manažment

Vždy zdôrazňujeme našim klientom, že čím dôslednejšie sa akcia pripraví, tým viac rastie pravdepodobnosť jej úspechu.

Spoločnosť Invest-consult,s.r.o. chápe svoje možnosti ako ponuku komplexných služieb projektového manažmentu. Významná časť našich zákazníkov však požaduje od nás len určitú časť tohto procesu, a to prípravu a plánovanie. Preto máme mnoho realizovaných príkladov(referencií) aj len v tejto oblasti.

Niekoľkoročné skúsenosti máme aj s predajom bežných občianskych nehnuteľností - rodinných domov, bytov a pozemkov. V tomto zameraní prevádzkujeme niekoľko realitných portálov značky REAL21 a celoslovenský inzertný portál REALITYPLANET.sk. Aj v tejto činnosti sa však riadime odborným prístupom s etickými zásadami akceptovateľnými pre mnoho stoviek našich zákazníkov.


Miroslav a Peter Smatanovci